اکنون مایکروسافت App Studio خود را به روزرسانی کرده است. به طوری که به کاربران اجازه ساخت نمونه هایی از برنامه ها و ثبت یک نسخه نهایی از برنامه ها را از طریق مرورگرشان می دهد. تمامی این مراحل بدون آن که نیازی به نصب ویژوال استودیو یا نوشتن حتی یک خط کد وجود داشته باشد، امکان پذیر است. این برنامه به کاربران اجازه می دهد در کمتر از ده دقیقه یک برنامه کاربردی ویندوز 10 را ایجاد کنند. App Studio به گونه ای طراحی شده است تا کاربر بدون نیاز به کدنویسی توانایی ساخت برنامه های کاربردی را داشته باشد، البته طبیعی است در چنین شرایطی نباید انتظار ساخت برنامه های بصری خیره کننده و منحصر به فرد را از آن داشته باشید.

اما بدون شک App Studio را می توان یک ابزار سرگرم کننده دانست که برای ساخت برنامه های کاربردی در سریع ترین زمان ممکن می تواند مورد استفاده قرار گیرد. پروژه های جدید تعداد کمی الگوهای پایه را در اختیارتان قرار می دهند، اما بیشتر آن ها به سادگی یک صفحه وب را درون یک برنامه کاربردی به نمایش می گذارند. این الگوها عناصری همچون فیدهای خبری RSS، توابع کاربردی برای ارتباط برقرار کردن با سرویس های شبیه به یوتیوب، فلیکر، بینگ، فیس بوک، توییتر، اینستاگرام را در اختیارتان قرار می دهند. همچنین این توانایی را دارید تا بخش مربوط به خود را با اضافه کردن یکسری از عناصر HTML ایجاد کنید، اما به این نکته توجه داشته باشید که همه این فرآیندها بدون نوشتن حتی یک خط کد انجام می شوند. برنامه کاربردی من از یک ساختار ساده تبعیت می کند.

یک برنامه به روز کننده است که فعالیت های اجتماعی من را در وبلاگم و کانال یوتیوبی که دارم تحت نظر قرار می دهد. هر چند نمی توانم بگویم کارآمدی برنامه ساخته شده درست همانند زمانی است که صفحه توییت خود را مورد بررسی قرار می دهم، اما به هر ترتیب توانسته ام یک برنامه کاربردی و واقعی ویندوز 10 را با استفاده از این روش ایجاد کرده و آن را روی کامپیوتر خودم اجرا کنم. من هیچ گاه تصور نمی کردم، ساخت برنامه های ویندوز 10 به این شکل و با استفاده از App Studio به این سادگی امکان پذیر باشد. اما App Studio نشان داد که انجام این فرآیند به آسانی امکان پذیر است. برنامه App Studio شاید نتواند در ساخت یک برنامه کاربردی یا بازی آن گونه که بتوانید در مقیاس تجاری از آن استفاده کنید وارد شود، اما به خوبی برای ساخت یک برنامه ساده برای وب، کسب و کار یا برند مورد نظرتان می تواند مورد استفاده قرار گیرد. بهتر از همه این که محصول پایانی یک برنامه یونیورسال خواهد بود که توانایی اجرا روی اسمارت فون های ویندوزی، تبلت ها، دسکتاپ ها، لپ تاپ ها یا حتی رزبری پای 2 و دستگاه های اینترنت اشیا را دارد. اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری را در این زمینه دریافت کنید، صفحه رسمی این محصول در گیت هاب و وبلاگ ویندوز در اختیارتان قرار دارد.برای ای منظور از لینکهای زیر استفاده کنید:

Windows App Studio Release - Windows 10 Store Package support and other new features

Windows App Studio

آموزش رفع مشکل اسکریپت های خراب در ویندوز

روش های غیرفعال کردن تبلیغات در ویندوز 10

چگونه در ویندوز 10 کارت حافظه معیوب و غیرقابل خواندن را فرمت کنیم

چطور ویندوز ۷ ، ۸ و ۱۰ را فارسی کنیم؟

۷ مشکل رایج در ویندوز ۱۰ به همراه راه حل ساده ی رفع آنها

ویندوز فلش USB را نمیشناسد؟ (ساده ترین روش رفع مشکل)

۵ تا از بهترین روشهای فشرده سازی عکس و فیلم با نرم افزارهای زیپ کامپیوتر

برنامه ,یک ,های ,ساخت ,کاربردی ,app ,app studio ,یک برنامه ,برنامه کاربردی ,ساخت برنامه ,قرار می

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه صاحب الزمان حسین آبادشاملو مجله آی تی مطالب اینترنتی ledgernano golchin-ir mahtabrpco kavirpchhonar David Steghlal news 1 فروشگاه اینترنتی فانوس طلایی